Komandor Kraków - Dealer roku 2020.
 ul. Jasnogórska 4, Krakow  Salon: (+48) 668 026 656 Projektant Ewa Bech: (+48) 600 85 42 42
Szafy przesuwne do sypialni

Szafa w sypialni - inspiracje. Jak zaprojektować wnętrze szafy?

Są takie meble bez których nie wyobrażamy sobie aranżacji sypialni. Jednym z nich jest, oczywiście łóżko. Drugim zaś odpowiednio zaprojektowana szafa. Z ankiet wynika, że około 70% posiadaczy sypialni posiada w niej zarówno strefę snu, jak i miejsce zorganizowane do przechowywania ubrań i innych przedmiotów, którym najczęściej jest po prostu przestronna szafa. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, a sam mebel pomaga w utrzymaniu ładu pośród dziesiątek rzeczy oraz stanowi ozdobę całego pomieszczenia. Oczywiście, każdy użytkownik wykorzystuje swoją szafę na inny sposób i przechowuje w niej...

Czytaj dalej

szafa w garderobie od Komandor Kraków

Jak funkcjonalnie urządzić szafę dla dwojga?

Odpowiednie urządzenie szafy dla dwóch osób, może okazać się problematyczne. Warto zadbać o odpowiednią organizację, aby każda ze stron była zadowolona i mogła wygodnie użytkować szafę. Poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek, jak funkcjonalnie urządzić szafę dla dwojga.

Czytaj dalej

Jak zaplanować wnętrze szafy do przedpokoju?

Szafa w przedpokoju to jeden z tych mebli, który spełnia niezwykle istotną funkcję użytkową i może być jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrza. Każdy decydujący się na tego typu szafę staje przed nie lada zagadką: jak rozplanować jej wygląd wewnętrzny, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania, mieściła wszelkie potrzebne rzeczy a na dodatek pasowała do wystroju wnętrza?  Wiele osób zastanawia się również, czy takie planowanie ma w ogóle sens oraz czy dokładny wygląd wnętrza szafy ma jakiekolwiek znaczenie w  życiu codziennym?

Czytaj dalej

Raty 0% w Komandor Kraków

Wprowadziliśmy nowe udogodnienie dla naszych Klientów. Od teraz Salon Komandor Kraków, mieszczący się przy ulicy Jasnogórskiej 4, daje możliwość skorzystania z systemu ratalnego: 10 x 0% lub 20 x 0% Zachęcamy do składania zamówienień!

Czytaj dalej

Tytuł dealera roku, po raz ósmy z rzędu!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz salon Komandor AWIN już ósmy rok z rzędu otrzymał wyróżnienie Dealer Roku. Otrzymuje je dealer, który wykazał się najwyższą sprzedażą produktów KOMANDOR i najwyższym poziomem obsługi. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, aby i w obecnym 2021 roku w pełni odpowiedzieć na Wasze oczekiwania.

Czytaj dalej

Wyróżnienie Dealer Roku 2019 otrzymane przez krakowski salon meblowy Komandor AWIN Adam Winiarski

Tytuł dealera roku, po raz siódmy z rzędu!

Z wielką przyjemnością informujemy, że AWIN Adam Winiarski już siódmy rok z rzędu otrzymał wyróżnienie Dealer Roku. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że również w nadchodzącym roku w pełni odpowiemy na Wasze oczekiwania.

Czytaj dalej

Komandor na targach Warsaw Home 2019

Komandor wziął udział w czwartej edycji biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. To czterodniowe wydarzenie z roku na rok przyciąga dziesiątki tysięcy osób, zainteresowanych dobrym designem. W 2019 roku Warsaw Home zgromadził około 75 tysięcy osób oraz prawie 700 marek z całego świata, które wystawiano na 5 halach o łącznej powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych. Jesteście ciekawi jak wyglądała ekspozycja marki Komandor? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj dalej