Komandor Kraków - Dealer roku 2019.
 ul. Jasnogórska 4, Krakow  Salon: (+48) 668 026 656 Projektant Ewa Bech: (+48) 600 85 42 42
Wakacyjne Rabaty w krakowskim salonie Komandor AWIN

Wakacyjne rabaty w salonie Komandor AWIN w Krakowie

Wakacje to czas sprzyjający wielu zmianom, a szczególnie tym, które od dawna planowałeś we własnym mieszkaniu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z wakacyjnej promocji, którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Dzięki pomocy naszego projektanta, zaprojektujesz szafę, która nie tylko zachwyci Cię swoim wyglądem ale również pomieści wszystkie Twoje ubrania, buty i akcesoria. Skontaktuj się z nami pod numerem: (+48) 668 026 656 lub odwiedź nasz Salon Komandor AWIN, mieszczący się przy ulicy Jasnogórskiej 4 w Krakowie i skorzystaj z bezpłatnej wyceny oraz specjalnego rabatu, uzależnionego...

Czytaj dalej

Komandor Kraków - salon stacjonarny jest otwarty

Informujemy, że mimo pandemii COVID-19, salon sprzedaży mebli Komandor przy ulicy Jasnogórskiej 4 w Krakowie jest otwarty. Można do nas przyjść i na miejscu wykonać projekt mebli na wymiar lub otrzymać wycenę za pomocą poczty e-mail. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty oraz krótki termin montażu!

Czytaj dalej

Wyróżnienie Dealer Roku 2019 otrzymane przez krakowski salon meblowy Komandor AWIN Adam Winiarski

Tytuł dealera roku, po raz siódmy z rzędu!

Z wielką przyjemnością informujemy, że AWIN Adam Winiarski już siódmy rok z rzędu otrzymał wyróżnienie Dealer Roku. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że również w nadchodzącym roku w pełni odpowiemy na Wasze oczekiwania.

Czytaj dalej

Świąteczne promocja - 10%

Wszystkim naszym klientom życzymy wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Niech nadchodzący rok przyniesie Państwu wiele sukcesów oraz zadowolenia. Zachęcamy do skorzystania ze świątecznej promocji: -10% na wszystkie zamówienia złożone do 15 stycznia.

Czytaj dalej

Komandor na targach Warsaw Home 2019

Komandor wziął udział w czwartej edycji biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. To czterodniowe wydarzenie z roku na rok przyciąga dziesiątki tysięcy osób, zainteresowanych dobrym designem. W 2019 roku Warsaw Home zgromadził około 75 tysięcy osób oraz prawie 700 marek z całego świata, które wystawiano na 5 halach o łącznej powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych. Jesteście ciekawi jak wyglądała ekspozycja marki Komandor? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj dalej

Laureaci konkursu "Odpicujemy Ci szafę" w krakowskim salonie Komandor

Jakiś czas temu w jednym z naszych oddziałów - Komandor Śląsk, miał miejsce konkurs "Odpicujemy Ci szafę", którego laureaci odwiedzili salon Komandor w Krakowie, aby wybrać kolorystykę mebli, przejrzeć dostępne rozwiązania oraz wstępny projekt. Całemu spotkaniu towarzyszyła sympatyczna atmosfera, a klienci mogli wybrać poszczególne elementy naszych szaf na wymiar. Kolejne kroki to profesjonalny pomiar w domu laureatów oraz montaż zabudowy przez ekipę Komandor Śląsk. Poniżej przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2