Komandor Kraków - Dealer roku 2020.
 ul. Jasnogórska 4, Krakow  Salon: (+48) 668 026 656 Projektant Ewa Bech: (+48) 600 85 42 42

Jak zaplanować wnętrze szafy do przedpokoju?

Szafa w przedpokoju to jeden z tych mebli, który spełnia niezwykle istotną funkcję użytkową i może być jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrza. Każdy decydujący się na tego typu szafę staje przed nie lada zagadką: jak rozplanować jej wygląd wewnętrzny, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania, mieściła wszelkie potrzebne rzeczy a na dodatek pasowała do wystroju wnętrza?  Wiele osób zastanawia się również, czy takie planowanie ma w ogóle sens oraz czy dokładny wygląd wnętrza szafy ma jakiekolwiek znaczenie w  życiu codziennym?

Czytaj dalej

Raty 0% w Komandor Kraków

Wprowadziliśmy nowe udogodnienie dla naszych Klientów. Od teraz Salon Komandor Kraków, mieszczący się przy ulicy Jasnogórskiej 4, daje możliwość skorzystania z systemu ratalnego: 10 x 0% lub 20 x 0% Zachęcamy do składania zamówienień!

Czytaj dalej

Tytuł dealera roku, po raz ósmy z rzędu!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz salon Komandor AWIN już ósmy rok z rzędu otrzymał wyróżnienie Dealer Roku. Otrzymuje je dealer, który wykazał się najwyższą sprzedażą produktów KOMANDOR i najwyższym poziomem obsługi. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, aby i w obecnym 2021 roku w pełni odpowiedzieć na Wasze oczekiwania.

Czytaj dalej

Atrakcyjne rabaty w salonie Komandor AWIN

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia: zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także wiele radości i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zimowe rabaty 🎁 Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów, skierowanych do Klientów, którzy zdecydują się na podpisanie z nami umowy do końca stycznia 2021. Wysokość rabatu zostanie naliczona indywidualnie do każdego zamówienia.

Czytaj dalej

Komandor Kraków - salon stacjonarny jest otwarty

Informujemy, że mimo pandemii COVID-19, salon sprzedaży mebli Komandor przy ulicy Jasnogórskiej 4 w Krakowie jest otwarty. Można do nas przyjść i na miejscu wykonać projekt mebli na wymiar lub otrzymać wycenę za pomocą poczty e-mail. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty oraz krótki termin montażu!

Czytaj dalej

Wyróżnienie Dealer Roku 2019 otrzymane przez krakowski salon meblowy Komandor AWIN Adam Winiarski

Tytuł dealera roku, po raz siódmy z rzędu!

Z wielką przyjemnością informujemy, że AWIN Adam Winiarski już siódmy rok z rzędu otrzymał wyróżnienie Dealer Roku. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że również w nadchodzącym roku w pełni odpowiemy na Wasze oczekiwania.

Czytaj dalej

Komandor na targach Warsaw Home 2019

Komandor wziął udział w czwartej edycji biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. To czterodniowe wydarzenie z roku na rok przyciąga dziesiątki tysięcy osób, zainteresowanych dobrym designem. W 2019 roku Warsaw Home zgromadził około 75 tysięcy osób oraz prawie 700 marek z całego świata, które wystawiano na 5 halach o łącznej powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych. Jesteście ciekawi jak wyglądała ekspozycja marki Komandor? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2