Skip to main content
Komandor Kraków - Dealer roku 2023.
 ul. Jasnogórska 4, Krakow  Salon: (+48) 668 026 656 Projektant Ewa Bech: (+48) 600 85 42 42

Garderoby, szafy i witryny z drzwiami uchylnymi

Otwieramy się na ciebie

Komandor Awin - Jasnogórska 4, Kraków

Szafy na wymiar z drzwiami uchylnymi

Szafy na wymiar z drzwiami uchylnymi Drzwi do szaf ze szkła / lustra Drzwi do szaf z płyty

Szafy na wymiar z drzwiami uchylnymi z nieograniczoną możliwością konfiguracji. W naszej gamie znajduje się obszerny wybór wypełnień: płyta lakierowana, laminowana i akrylowa, szkło (matowe, błyszczące, ornamentowe) lub lustro czy szyba. Projektujemy drzwi do szaf na dowolny wymiar. Drzwi do szaf z drzwiami uchylnymi mogą być bezramowe lub z ramą w nowoczesnych kolorach (grafit, biały lub czarny mat, anoda naturalna)

Szafa z drzwiami uchylnymi w systemie OP14

Szafa zaprojektowana na wymiar wyposażona w drzwi uchylne w systemie OP14. Szafa posiada niewidoczną ramkę z wypełnieniem z szkła lakierowanego.

witryna z drzwiami uchylnymi w systemie OP1

Witryna zaprojektowana na wymiar wyposażona w drzwi uchylne w systemie OP1. Witryna jest w kolorze anody czarnej i posiada wypełnienie z przeźroczystej szyby.

Szafy wnękowe Kraków

Garderoba zaprojektowana na wymiar wyposażona w drzwi uchylne w systemie OP1. Garderoba jest w kolorze w kolorze białego lakieru i posiada wypełnienie z przeźroczystej szyby.

Szafy wnękowe Kraków

Biblioteczka zaprojektowana na wymiar wyposażona w drzwi uchylne w systemie OP1. Garderoba jest w kolorze anody grafitowej i posiada wypełnienie z szyby przeźroczystej oraz z drzwi z płyty meblowej.

Komandor Kraków - Dealer roku

Szafy, garderoby i meble na wymiar z drzwiami uchylnymi Kraków!

komandor-krakow.com.pl | tel. 668 026 656 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.