Skip to main content
Komandor Kraków - Dealer roku 2023.
 ul. Jasnogórska 4, Krakow  Salon: (+48) 668 026 656 Projektant Ewa Bech: (+48) 600 85 42 42

Szafy
Wnękowe
Komandor

Szafy wnękowe

Odpowiednie do każdego pomieszczenia

Posiadasz małe mieszkanie, w którym ledwo co mieszczą się meble ? Szafa przesuwna wnękowa to dokładnie to czego Ci potrzeba w Twoim mieszkaniu.

Chciałabyś znaleźć rozwiązanie swojego problemu z kurczącą się przestrzenią, ale nie za bardzo wiesz jakie? Jeśli mieszkasz na terenie Krakowa lub Małopolski z pomocą przyjdzie ci Komandor AWIN oraz system szaf przesuwnych, wnękowych oferowanych przez naszą firmę.

Jest to świetny sposób na zagospodarowanie małych przestrzeni. Możesz wkomponować szafę wnękową z drzwiami przesuwnymi w każde miejsce w Twoim domu.

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz lub zadzwoń:

Tel. (+48) 668 026 656

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski, ul. Krzyżowa 8A/19, 40-111 Katowice, NIP: 6342042861 w celu obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z Polityką prywatności.

Lider branży
Dealer roku 6 lat z rzędu

27 LAT

DOŚWIADCZENIA

5 LAT

GWARANCJI

BEZPŁATNY

POMIAR

BEZPŁATNY

PROJEKT
Jak do nas dojechać?
Komandor Kraków, ul. Jasnogórska 4

Szafy wnękowe Komandor

Szafa wnękowa to idealne rozwiązanie wykorzystywane w małych pomieszczeniach. Szafa tego typu montowana pomiędzy dwiema ścianami, nie wymaga instalacji sufitu ani podłoża. W estetyczny sposób pozwala ukryć elementy naszej garderoby oraz przedmioty codziennego użytku. Planując projekt szafy wnękowej należy skupić się przede wszystkim na jej przeznaczeniu.

Wyposażenie szafy wnękowej

Od tego co zamierzamy przechowywać w szafie wnękowej zależeć będzie jej wyposażenie. Projektując szafę na wymiar warto zwrócić uwagę na kwestię drążków, półek i szuflad. Dokładne rozplanowanie przestrzeni pozwoli maksymalnie wykorzystać wnętrze szafy wnękowej.

  • Drążki – powinny być dostosowane do poszczególnego typu ubrań pod względem wysokości. W przypadku długich płaszczy zalecana wysokość to 180 cm, przy krótszych ubraniach (marynarkach czy spódnicach) warto zaoszczędzić miejsce i zamontować drążki równolegle, jeden nad drugim. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest montaż drążków z pantografem, dzięki czemu ruchomy drążek będzie podnosił się i opuszczał w zależności od potrzeb. Właściwie zamontowany drążek nie powinien przekraczać 100 cm długości, tylko taka długość zapewni maksymalną wytrzymałość.
  • Półki – wysokość półek zależy od naszego zapotrzebowania, innej wysokości będą półki z przeznaczeniem na swetry i bluzy,inne na walizki czy pościel. Planując szafę wnękową możemy pomyśleć również o półkach na buty, które wyposażone w metalowe drążki bądź relingowe uchwyty ułatwią przechowywanie obuwia.
  • Szuflady – niezbędne miejsce w każdej szafie wnękowej, służą przechowywaniu drobnych przedmiotów: bielizny, krawatów,pasków czy biżuterii.

Szafa wnękowa z systemem drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne są doskonałym wyborem w pomieszczeniach w których brakuje miejsca na klasycznie otwierane drzwi skrzydłowe. System drzwi przesuwnych wykorzystywany jest często w wąskich pomieszczeniach, takich jak korytarze, we wnętrzach o nietypowych kształtach, przy opadających sufitach i skosach. Szafy przesuwne marki Komandor wyposażane są w lekki przesuw drzwi, dzięki czemu cały system pracuje cicho. Szafy wnękowe naszej produkcji to komfort codziennego użytkowania. System wyposażony w nowoczesne rozwiązania skupione na tłumieniu drgań oraz odpowiednie elementy zabezpieczające zapewniają nie tylko cichą, ale i bezpieczną pracę drzwi szaf wnękowych.

Funkcjonalne szafy przesuwne

Gwarantujemy najwyższy standard poszczególnych elementów szaf przesuwnych. Wózki dolne, profile i tory wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, co gwarantuje bezawaryjną pracę drzwi. Drzwi przesuwne szaf wnękowych są łatwe w przesuwaniu dla osób o każdym wzroście, dostosowane również do dzieci. Pod względem wizualnym szafa wnękowa może być w pełni dopasowana do indywidualnych wymagań klientów. Istnieje możliwość pełnego dopasowania kolorystycznego frontu szafy, wykonanego z najróżniejszych materiałów: płyty laminowanej, okleiny bądź szkła z grafiką. Szafy wnękowe Komandor to bogata gama kolorów, kształtów i wypełnień. Skorzystaj z możliwości proponowanych przez markę Komandor i zaprojektuj szafę wnękową w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb i preferencji.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Salon Komandor Kraków

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:
(+48) 668 026 656