Garderoby na wymiar
Komandor Kraków

Lider branży

Dealer roku 5 lat z rzędu.

25 lat doświadczenia

Bezpłatny projekt

5 lat gwarancji

Bezpłatny pomiar

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Tel. 668 026 656

Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się, aby przedstawić bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

Imię

E-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski, ul. Krzyżowa 8A/19, 40-111 Katowice, PL, NIP: 6342042861 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności.

Zobacz nasze realizacje:

Garderoby Komandor

Maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń, zyskując wygodę i komfort.

Głównym celem naszej oferty są pomieszczenia garderobiane, które dają dużą możliwość zagospodarowania przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.

Dzięki tworzeniu mebli na wymiar mamy możliwość stworzenia garderoby z każdego pomieszczenia. Dopasowujemy elementy garderoby pod konkretnego klienta oraz jego kolekcji ubrań.

Dla pań nieodzownym elementem garderoby są wysuwane szafki z butami, dla panów wieszaki na krawaty, półki na zegarki lub paski.

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o jakiej garderobie marzysz a my ja wykonamy dla Ciebie z najlepszych dostępnych materiałów.

Jak do nas dojechać?

AWIN Kraków, Dealer Komandor
ul. Jasnogórska 4

Lokalizacja dealera Komandor - AWIN Kraków.

 

Funkcjonalne garderoby marki Komandor

Garderoby Komandor wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się nawet w niewielkie pomieszczenia. Wybranie garderoby na wymiar pozwoli zaoszczędzić przestrzeń i ułatwi utrzymanie porządku w mieszkaniu. Odpowiednio zaprojektowana garderoba wyposażona we wszystkie potrzebne elementy: drążki, szuflady, wieszaki i kosze pomoże w segregacji i ułożeniu naszych ubrań, chroniąc je przed zabrudzeniami i odgnieceniem.

Garderoby dostosowane do Twoich potrzeb

Garderoby Komandor Kraków projektowane na wymiar planowane są z wykorzystaniem każdego centymetra. To doskonały sposób na zagospodarowanie nieustawnego pomieszczenia ze skosami i wnękami, garderoba na wymiar może być dostosowana do każdej powierzchni.

Garderoby na wymiar Komandor to funkcjonalna i jednocześnie estetyczna aranżacja. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, możliwość wyboru rozmiaru, stylu, koloru i kształtu. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, wspólnie stworzymy garderobę o jakiej marzysz.

Poznaj opinie naszych klientów