Hol i korytarz – zabudowa
Autoryzowany dealer w Krakowie

Lider branży

Dealer roku 5 lat z rzędu.

25 lat doświadczenia

Bezpłatny projekt

5 lat gwarancji

Bezpłatny pomiar

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Tel. 668 026 656

Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się, aby przedstawić bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

Imię

E-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski, ul. Krzyżowa 8A/19, 40-111 Katowice, PL, NIP: 6342042861 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności.

Zobacz nasze realizacje:

Hol i korytarz

Przedpokój to swoista wizytówka Twojego domu, to pierwsza przestrzeń jaką widzą Twoi goście, a jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Zaprojektowanie umeblowania wąskiego i nieustawnego pomieszczenia stanowi nie lada wyzwanie i warto powierzyć go fachowcom do których niewątpliwie należą projektanci firmy KOMANDOR. Aranżacja holu czy korytarza powinna być przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna.

Z drugiej strony nie można zapomnieć o walorach estetycznych. Te wszystkie cechy łączą w sobie szafy z drzwiami przesuwnymi czy zabudowy wnęk firmy KOMANDOR. KOMANDOR to meble na wymiar, a więc dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb.

Zamów bezpłatną wycenę

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do wyposażenia przedpokoju, a są nimi szafy z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi, składanymi, otwarte zabudowy oraz szafki na buty.

Jak do nas dojechać?

AWIN Kraków, Dealer Komandor
ul. Jasnogórska 4

Lokalizacja dealera Komandor - AWIN Kraków.

Poznaj opinie naszych klientów