Drzwi przesuwne do szaf
Komandor Kraków

Lider branży

Dealer roku 5 lat z rzędu.

25 lat doświadczenia

Bezpłatny projekt

5 lat gwarancji

Bezpłatny pomiar

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Tel. 668 026 656

Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się, aby przedstawić bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

Imię

E-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski, ul. Krzyżowa 8A/19, 40-111 Katowice, PL, NIP: 6342042861 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności.

Zobacz nasze realizacje:

Drzwi przesuwne Komandor

Drzwi przesuwne systemu Komandor nie zajmują miejsca przy ich otwieraniu dzięki temu sprawdzają się przedpokojach, w wąskich przejściach, korytarzach i przedpokojach.

Drzwi przesuwne wykorzystywane najczęściej zostają przy budowie szaf wnękowych, garderób czy ścianek działowych. Można je montować w miejsce tradycyjnych skrzydeł drzwiowych w kuchniach i łazienkach.

Jeśli nie podjęli jeszcze Państwo decyzji, co do rodzaju drzwi przesuwnych, które chcecie zakupić to serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży. Nasi specjaliści chętnie dobiorą odpowiednie drzwi przesuwne do Państwa szafy lub garderoby.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak do nas dojechać?

AWIN Kraków, Dealer Komandor
ul. Jasnogórska 4

Lokalizacja dealera Komandor - AWIN Kraków.

Systemy drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne wykonujemy w dwóch systemach: stalowym i aluminiowym. Klient decyduje, jaki system profili i kształt ramek mu najbardziej odpowiada. Poniżej zaprezentowano profile, z których wykonuje się drzwi przesuwne do szaf.

Systemy stalowe do drzwi przesuwnych

Do ich wykonania wykorzystuje się wysokiej jakości taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnie do tego przeznaczonych maszynach. Tory i ramki pokrywane są obustronnie warstwą cynku, która zapobiega korozji, a w następnie nakłada się lakier podkładowy i wierzchni. Zastosowanie lakieru poliestrowego lub PVC nadaje systemom stalowym oryginalny i estetyczny wygląd. Są one odporne na pęknięcia i odpryski podczas obróbki mechanicznej, czyli profilowania, gięcia i zwijania.

Systemy aluminiowe do drzwi przesuwnych

Kształt aluminiowych profili uzyskuje się poprzez odpowiednie formowanie. Tory i ramki wykonane są ze stopu aluminium oraz pokryte: brązowym, czarnym albo białym lakierem poliestrowym, drewnopodobną powłoką PCV lub powłoką galwaniczną, która w procesie anodowania uzyskać może kolory takie jak: anoda naturalna, anoda złota lub anoda szampańska.

Elementy systemów

  • Profile (ramki, rączki) – poziome i pionowe elementy, które tworzą ramę drzwi przesuwnych oraz ich uchwyt. Profile są wykonywane w różnych kształtach, wymiarach i kolorach.
  • Elementy jezdne:
    • Wózek dolny – bardzo trwały element, na którym opiera się ciężar drzwi przesuwnych. Dzięki śrubom regulacyjnym możliwe jest dopasowanie drzwi do nierówności ścian (do 2 cm). Wózki są łożyskowane i pokryte smarem grafitowym. Gwarancja na system jezdny udzielana jest na 5 lat, jednak testy techniczne wykazały, że okres bezawaryjnej pracy systemu jezdnego może wynosić 15 lat.
    • Prowadnik górny – łączy okucia skrzydeł drzwi przesuwnych do szaf. Dwa poruszające się niezależnie  od siebie kółka, mają za zadanie utrzymywać drzwi w pionie.

Elementy dodatkowe

  • Paski buforowe, chronią drzwi przesuwne przed uderzeniem w ściankę boczną szafy
  • Paski uszczelniające, szczotki o długim lub krótkim włosiu, które zakrywają szczeliny i zapobiegają przedostawaniu się kurzu do wnętrza szafy
  • Domykacz gazowy – amortyzator, który wyhamowuje drzwi przesuwne, łagodnie je domykając. Jego montaż szczególnie zaleca się w szafach umieszczonych w pokojach dziecięcych, ponieważ eliminuje on zagrożenie przytrzaśnięcia ręki podczas zamykania mebla.

Poznaj opinie naszych klientów