Sypialnie Komandor
Autoryzowany dealer w Krakowie

Lider branży

Dealer roku 2013, 2014, 2015, 2016.

25 lat doświadczenia

Bezpłatny projekt

5 lat gwarancji

Bezpłatny pomiar

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Tel. 668 026 656

Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się, aby przedstawić ofertę. Twoje dane są chronione zgodnie z polityką prywatności.

Imię

E-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu wyłącznie w celu prezentacji usług oferowanych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski (cel marketingowy). Dane podaję dobrowolnie, mam prawo do ich modyfikowania.

Zobacz nasze realizacje:

Sypialnie

Oferta mebli do sypialni, obejmuje nie tylko szafy z drzwiami przesuwnymi do zabudowy, ale także łóżka, szafki nocne i komody.

Planując aranżację sypialni, należy pamiętać o głównej funkcji tego pomieszczenia i jego najważniejszym elemencie czyli łóżku. Główną zaletą oferowanych przez nas łóżek jest to, iż możemy je idealnie dopasować do szafy, zarówno pod względem kolorystycznym jak i stylistycznym.

Pokoje przeznaczone na sypialnię są zazwyczaj niewielkich rozmiarów, dlatego szafy z drzwiami przesuwnymi lub łamanymi to bardzo praktyczne rozwiązanie. W takim przypadku, przestrzeń pomiędzy szafą a łóżkiem nie musi być zbyt duża, a otwarcie drzwi szafy dodatkowo jej nie ogranicza.

Jak do nas dojechać?

AWIN Kraków, Dealer Komandor
ul. Dobrego Pasterza 118 (budynek BEL-POL)

Lokalizacja dealera Komandor - AWIN Kraków.

Jeśli mamy w domu inne szafy lub meble na ubrania wierzchnie i codzienne, to w szafie sypialnianej, możemy wygospodarować miejsce tylko na rzeczy bieliźniane jak ręczniki, pościel, obrusy, pledy, koce lub bielizna osobista. Wówczas nie ma konieczności montowania w szafie drążków czy wieszaków na odzież i półek na obuwie, a jedynie warto skupić się na odpowiednim rozstawie półek, koszy i szuflad.

Uzupełnieniem szafy w naszej sypialni mogą być komody w różnych wysokościach i szerokościach, z drzwiczkami przesuwnymi lub z szufladami. Wybór komody i jej gabaryty zależą od potrzeb klientów, stylu wnętrza, w którym będą stały i funkcji, jaką mają spełniać.

ZABUDOWA SYPIALNI

Zastanawiasz się jak urządzić swoją sypialnię? Przyjdź do naszego salonu i zapoznaj się z najnowszymi trendami zabudów do sypialni. Ukryj wszystkie swoje rzeczy i ciesz się przestrzenią oraz harmonią.

Znajdziesz nas po słowach: zabudowa w sypialni, zabudowa sypialnia, zabudowa sypialni, zabudowa sypialni Kraków, sypialnia do zabudowy Małopolska.

KLIKNIJ NA INTERESUJĄCE CIĘ PYTANIE ABY JE ROZWINĄĆ

Dzieląc pomieszczenie na część do spania oraz garderobę

wnętrze można zaaranżować dowolnie. Dopuszczalne są daleko idące kontrasty między obu sekcjami. Jeśli gdzieś zapanuje nieporządek, łatwo ukryjemy go za drzwiami. Warto podświetlić garderobę, co wytworzy przyjemny i intymny nastrój w sypialni.

Lepiej będzie, jeśli meble w sypialni nie będą zbyt podobne kolorystycznie

do ścian. Ponieważ oferujemy szeroki wybór wypełnień do drzwi przesuwnych, skomponowanie optymalnego zestawu będzie łatwiejsze. Generalną zasadą jest, że im pomieszczenie słabiej oświetlone, tym ściany powinny być jaśniejsze, a meble ciemniejsze. Stosując kontrast da się pozytywnie wpłynąć na nastrój i eksponować elementy, które wyróżnić chcemy. Należy jednak zachować umiar i wprowadzić do wnętrza góra 4 kolory.

Dobrym uzupełnieniem dla szaf sypialnianych mogą być komody

w różnych wymiarach. Występują z drzwiami przesuwnymi w systemie topaz bądź z szufladami. Wybór tych mebli jest zależny od preferencji klientów, wyglądu wnętrza oraz pożądanej funkcjonalności.

Poznaj opinie naszych klientów