Meble do salonu
Autoryzowany dealer w Krakowie

Lider branży

Dealer roku 5 lat z rzędu.

25 lat doświadczenia

Bezpłatny projekt

5 lat gwarancji

Bezpłatny pomiar

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Tel. 668 026 656

Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się, aby przedstawić ofertę. Twoje dane są chronione zgodnie z polityką prywatności.

Imię

E-mail

Telefon

Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu wyłącznie w celu prezentacji usług oferowanych przez P.H.U. Awin Adam Winiarski (cel marketingowy). Dane podaję dobrowolnie, mam prawo do ich modyfikowania.

Zobacz nasze realizacje:

Meble do salonu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy rozwiązania umożliwiające indywidualne projektowanie wnętrz. W naszej ofercie mamy biblioteczki, regały, komody z drzwiami przeszklonymi, uchylnymi bądź przesuwnymi.

Zależnie od tego, jaką mamy wizję salonu możemy umieścić w nim szafę, witryny, komody, stolik kawowy czy szafkę RTV. Pojemna i efektowna zabudowa z przykuwającym uwagę frontem może stanowić jeden z mocniejszych akcentów w pokoju dziennym. Uzupełnieniem szafy może być komoda, szafka czy stolik wykonane z tych samych tworzyw i utrzymane w jednakowym wzornictwie.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że szafa nie musi zajmować całej przestrzeni pomiędzy ścianami w salonie. Jako uzupełnienie sprawdzą się systemy półek lub regałów, które zapewnią całości lekkość i przestronność.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak do nas dojechać?

AWIN Kraków, Dealer Komandor
ul. Jasnogórska 4

Lokalizacja dealera Komandor - AWIN Kraków.

Poznaj opinie naszych klientów