Komandor salon firmowy: Dealer Roku 2017 AWIN - ul. Jasnogorska 4, 31-358 Krakow Tel: 668 026 656

Szafa w garderobie

Webmaster

Wielu osób marzy o swojej garderobie, czyli otwartej przestrzeni z regałem, półkami, wieszakami i pudłami do przechowywania ubrań. Te elementy wydzielają układ pomieszczenia i porządkują gromadzoną odzież. Zatem czy w garderobie szafa jest potrzebna? Choć otwarte wnętrza to przywilej każdej garderoby, szafa w tym miejscu podnosi jej funkcjonalność. Ze względu na sterylność i komfort użytkowania szafa z drzwiami przesuwnymi w garderobie staje się coraz popularniejszą praktyką.

Szafa w pokoju dziecięcym

Szafa w pokoju dziecięcym – mebel dopasowany do potrzeb

Webmaster

Szafa w pokoju dziecięcym ma więcej funkcjonalności niż mogłoby się początkowo wydawać. Pokój malucha powinien być wyposażony w szafę do przechowywania zabawek i innych drobiazgów. Bez tego podstawowego mebla trudno uporządkować przestrzeń i zachować porządek. Funkcjonalna szafa z przeznaczeniem na dziecięce rzeczy wymaga odpowiedniej aranżacji. Istotny jest rozkład elementów wewnątrz szafy. Wyznaczone miejsce na zabawki, ubrania i sezonowe rzeczy pozwoli zapanować nad dziecięcym królestwem. Właściwie dobrana szafa może służyć dziecku przez długie lata, również w okresie nastoletnim. Szafa, która będzie „rosła” razem z dzieckiem rozwiąże wiele problemów z aranżacją wnętrza. Jeśli metraż mieszkania nie ogranicza projektu, warto postawić na dużą, przestronną szafę, która uporządkuje wszystkie przedmioty dziecka.

Szafa w pokoju dziecięcym – miejsce zabawek i ubrań

Przy planowaniu szafy w dziecięcym pokoju warto zwrócić uwagę na uniwersalny wygląd. Czy chcemy, aby szafa służyła naszemu dziecku przez kolejne lata? Przemyślany dobór wykończenia i wielkości szafy może być rozwiązaniem na przyszłość. Dziecko z pewnością spędzi w pokoju kilka bądź kilkanaście następnych lat. Aby uciec od oskarżeń o dziecinność danego mebla w przyszłości, warto postawić na uniwersalne rozwiązania. Dobrać rozmiar i front szafy tak, by przyszły nastolatek akceptował wygląd własnego pokoju. Nie oznacza to jednak, że wybrane do dziecięcego pokoju meble powinny być w nudnych i stonowanych barwach. Wręcz przeciwnie. Gustowne, innowacyjne rozwiązania w projektowaniu szafy mogą spodobać się przedszkolakowi, jak i dorastającej osobie.

Szafa w garażu

Szafa w garażu

Webmaster

Może się wydawać, że garaż nie jest odpowiednim miejscem dla szafy, ale nawet w tak nietypowym pomieszczeniu można znaleźć zastosowanie dla tego funkcjonalnego mebla. Dopasowana szafa w garażu okazuje się bardzo przydatna, pomaga uporządkować przestrzeń i zorganizować przedmioty codziennego użytku.

GDZIE ULOKOWAĆ SZAFĘ I JAKI MATERIAŁ WYBRAĆ?

Z uwagi na charakter miejsca, które służy domownikom przede wszystkim do parkowania pojazdów, szafa powinna być odpowiednio usytuowana. Musi stać w takim miejscu, aby nie blokować wjeżdżających i wyjeżdżających pojazdów. Tym samym najbardziej naturalnym miejscem dla szafy w garażu jest ściana naprzeciw bramy wjazdowej. Dzięki takiemu rozmieszczeniu mebel usytuowany jest w widocznym, niemal centralnym miejscu, a dostęp do drzwi szafy jest swobodny. Parkujące osoby nie muszą uważać na fronty szafy przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta. Szafa z systemem drzwi przesuwnych Komandor sprawdzi się w tym miejscu idealnie.

Kuchnia do zabudowy

Szafa w kuchni

Webmaster

SZAFA W KUCHNI, Jakie ma zastosowanie?

Szafa w kuchni nie jest codziennością, ale to praktyczniejsze rozwiązanie niż może się wydawać. Oczywiście, w kuchni nie spotkamy szafy w klasycznej odsłonie, nie jest to odpowiednie miejsce na nasze ubrania. Jednakże podstawowa funkcja przechowywania może bardzo ułatwić organizację kuchennego pomieszczenia.

SZAFA W KUCHNI, w Pomieszczeniach bez spiżarni

Nie każdy dysponuje tak dużym metrażem w kuchni, aby pozwolić sobie na wydzielenie dodatkowego pomieszczenia na spiżarkę. Miejsce tego typu jest bardzo praktyczne. Przede wszystkim pozwala zachować porządek w pomieszczeniu, daje możliwość ukrycia przedmiotów o większych gabarytach, oraz takich, które nie są używane codziennie. Pocieszającym jest, że przy małych metrażach wcale nie musimy rezygnować z takich wygód. Problem braku spiżarni rozwiązuje szafa w kuchni z drzwiami przesuwnymi.

Szafa w przedpokoju - Komandor Kraków

Jak wybrać szafę do przedpokoju? Jaka szafa najlepsza do przedpokoju?

Webmaster

Jaka szafa do przedpokoju?

Nie sposób sobie wyobrazić przedpokój bez szafy. Wydaje się, że dzisiaj w zasadzie każdy ma w swoim mieszkaniu bądź domu szafę w przedpokoju. Jaka powinna ona jednak być? Czy lepiej kupować szafę na wymiar, czy może jednak gotową?

Oszczędność przestrzeni – szafa na wymiar

Niewątpliwie  najlepszym rozwiązaniem jest szafa do przedpokoju, która pozwala na wykorzystanie każdej niezagospodarowanej przestrzeni. Chodzi o to, że często w przedpokojach są na przykład różne wgłębienia, wnęki, które zostają puste. Dobrze więc, jeśli w przedpokoju stanie szafa na wymiar dopasowana do kształtu danego przedpokoju. Dzięki temu nie dochodzi do sytuacji, w której zostaje dużo wolnego miejsca, w którym nic nie stoi i niczego się nie przechowuje. Z pewnością wykorzystanie każdego wolnego miejsca jest szczególnie istotne w małych mieszkaniach, gdzie przestrzeń jest wyjątkowo cenna.

Komandor Kraków Awin

ul. Jasnogórska 4

31-358 Kraków

tel. 668 026 656

salonjasnogorska@komandor.pl

DORADCA KLIENTA

tel. +48 600 85 42 42

ebech@komandor.pl

© Copyright © 2017 AWIN Komandor. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Sprawdź nasze lokalizacje:

Komandor Kraków Awin
ul. Jasnogórska 4
godz. otwarcia:
pn-pt 10.00 - 19.00
sobota 10.00 - 18.00
tel. 668 026 656
doradca klienta:
tel. +48 600 85 42 42
ebech@komandor.pl

Komandor Andrychów Bel-Pol
ul. Batorego 2
godz. otwarcia:
pn-pt 8.00 - 17.00
sob. 8.00 - 13.00
tel. 33 870 34 30
doradca klienta:
tel. +48 600 85 42 42
ebech@komandor.pl

Komandor Sucha Besk. Bel-Pol
ul. Mickiewicza 22
godz. otwarcia:
pn-pt 8.00 - 17.00
sob. 8.00 - 13.00
tel: 33 874 36 09
doradca klienta:
tel. +48 600 85 42 42
ebech@komandor.pl

Komandor Wadowice Bel-Pol
os. Kopernika 10
godz. otwarcia:
pn-pt 8.00 - 17.00
sob. 8.00 - 13.00
tel. 33 872 04 71
doradca klienta:
tel. +48 600 85 42 42
ebech@komandor.pl